Kontakt oss

Giverservice

Har du spørsmål om å gi gave, en gave du har gitt, eksisterende eller ny Feltpartner-avtale? Se ofte stilte spørsmål eller kontakt Giverservice.

Giverservice svarer også på spørsmål du har om dør-til-dør- og gateverving, eller andre innsamlingsaktiviteter.

Tlf: 21 04 24 52
Åpningstider: 09.00 - 16.00 (man - fre)
E-post:  giverservice@legerutengrenser.no

Resepsjon

Tlf: 23 31 66 00
Åpningstider: 09.00 - 16.00 (man - fre)
E-post: epost@legerutengrenser.no

Besøksadresse

​Hausmannsgate 6
0186 Oslo

Postadresse

Postboks 8813 Youngstorget
0028 Oslo

Kontaktinformasjon ansatte

Ønsker du å motta våre pressemeldinger på mail? Klikk her for å registrere deg.
Har du spørsmål om innsamlingsaktiviteter eller dør-til-dør- eller gateverving? Ta kontakt med Giverservice.
 
Kommunikasjonssjef
Silje Grytten
Mob: (+47) 926 45 256
E-post: silje.grytten@legerutengrenser.no
 
Kommunikasjonsrådgiver | Studenter Uten Grenser
Kristian Müller Andersen
Mob: (+47) 992 38 842
E-post:  kristian.muller@legerutengrenser.no
 
Kommunikasjonsrådgiver | Glemte kriser
Marte Woxen Burum
Mob: (+47) 988 40 132
E-post: marte.burum@legerutengrenser.no
 
Redaktør for sosiale medier og innholdsprodusent
Marion Mossing
Mob: (+47) 941 98 349
E-post: marion.mossing@legerutengrenser.no
 
Benedicte SørumKommunikasjonsrådgiver
Benedicte Sørum
Mob: (+47) 920 17 786
E-post: benedicte.sorum@legerutengrenser.no
 
Humanitærrådgiver
Trygve Thorson
Mob: (+47) 992 25 693
E-post: trygve.thorson@legerutengrenser.no
 
Næringslivsansvarlig
Lars Knudsen
Mob: (+47) 900 84 003
E-post: lars.knudsen@legerutengrenser.no
Ansvarlig testamenter og spesielle gaver
Ane Nustad
Mob: (+47) 941 229 52
E-post: ane.nustad@legerutengrenser.no
Rekrutteringsansvarlig feltarbeid
Emilie Delcroix
E-post: rekruttering@legerutengrenser.no
Les mer om programavdelingen og deres arbeid.
 
Leder Programavdelingen | Maritim support
Jack Herheim
Mob: (+47) 412 999 00
E-post: jack.herheim@legerutengrenser.no